Sprawdź naszą ofertę

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam lectus erat consectetur eu sapien eget, rhoncus consectetur sem.

Produkcja wysokiej jakości wyrobów betonowych

Produkcja betonu towarowego różnych marek, produkcja wyrobów z betonu i żelbetonu dla budownictwa i drogownictwa

Usługi budowlane

Profesjonalne usługi budowlane

Wynajem

Pomieszczeń biurowych, handlowych, magazynowych i składowych.

Wykwalifikowany personel i specjaliści

 Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który doradzi Państwu w wyborze odpowiedniego towaru z asortymentu naszej firmy lub na życzenie Klienta stworzymy produkt spoza naszej oferty

Doradztwo budowlane

Doradztwo w zakresie budownictwa i drogownictwa

Profesjonalny sprzęt budowlany

Posiadamy na wyposażeniu dźwigi, betoniarki, pompy do betonu, wywrotki, HDS i inne.

9

CERTYFIKAT PN-EN ISO 9001:2009

Posiadamy certyfikat systemu Zarządzania PN-EN ISO 9001:2009 

9

Zakładowa Kontrola Jakości

Cała produkcja podlega Zakładowej Kontroli Jakości

9

Nowoczesny park maszynowy

Nasze główne cele: gwarancja wysokiej jakości produktów
i usług, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technicznych, dostosowanie wielkości parku maszynowego do potrzeb rynku.

Lata doświadczenia w branży

Na zabudowanym i w pełni uzbrojonym obszarze o powierzchni 25000m2 powstała firma której głównym przedmiotem działalności jest: produkcja betonu towarowego różnych marek, produkcja wyrobów z betonu i żelbetonu dla budownictwa i drogownictwa, usługi budowlane, usługi sprzętowo- transportowe, wynajem pomieszczeń biurowych, handlowych, magazynowych i składowych.

Ponadto Kraśnickie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. oferuje: specjalistyczny sprzęt budowlany i transportowy (dźwigi, betoniarki, pompy do betonu, wywrotki, HDS i inny), doradztwo w zakresie budownictwa i drogownictwa. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który doradzi Państwu w wyborze odpowiedniego towaru z asortymentu naszej Firmy lub na życzenie Klienta stworzymy produkt spoza naszej oferty. Na terenie naszej firmy działa szereg firm ściśle związanych z branżą budowlaną przez co zapewniamy pełną kompleksowość usług.

Kraśnickie Przedsiębiorstwo Budowlane w Kraśniku zapewnia najwyższą jakość produktów i usług. Posiadamy CERTYFIKAT systemu Zarządzania PN-EN ISO 9001:2009 a cała produkcja podlega Zakładowej Kontroli Jakości. Wszystkie produkowane przez nas wyroby posiadają Deklarację Właściwości Użytkowej wymagane PN-EN lub inne dokumenty wymagane prawem. Nasze główne cele: gwarancja wysokiej jakości produktów i usług, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technicznych, dostosowanie wielkości parku maszynowego do potrzeb rynku.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami!

ul. Lubelska 115, 23-200 Kraśnik

81 825 22 61 81 884 32 62

kpb@kpb.pl